ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE GOSPODARCZYM
 NAGRODY BURMISTRZA MIASTA MALBORKA  

Malborski Mistrz Biznesu 2017

 

Szanowni Państwo,

Konkurs gospodarczy dla najlepszych firm w Malborku ma już swoją tradycję. Po raz pierwszy  zorganizowany został w nowej formule w 2016 roku pod nazwą  Malborski Mistrz Biznesu 2015 (MMB 2015).  W tym roku, po raz pierwszy do udziału w konkursie zaprosiliśmy przedsiębiorców z Gminy Malbork, powstała także nowa kategoria                          w konkursie „Sukcesja Roku”. 

Każde przedsiębiorstwo funkcjonujące na terenie naszego miasta oraz gminy ma możliwość zgłoszenia własnej firmy, a także nominowania do tej zaszczytnej nagrody firm oraz osób fizycznych z nią współpracujących.

Nagrodą będzie przyznanie tytułu Malborski Mistrz Biznesu 2017 w sześciu  kategoriach - Mecenat Roku 2017, Inwestor Roku 2017, Debiut Roku 2017, Firma Roku 2017, Fachowiec Roku 2017, Sukcesja Roku 2017. Zwycięzcy będą mogli używać logo MMB na swoich wyrobach handlowych, drukach promocyjnych i firmowych, jednocześnie dodając rok, w którym firma otrzymała tytuł.

Nagroda jest zaszczytnym, honorowym wyróżnieniem przyznawanym przedsiębiorstwom oraz osobom fizycznym, które całokształtem swojej działalności zawodowej i społecznej wybitnie przyczyniły się do rozwoju miasta  Malborka, Gminy Malbork  lub swoim działaniem niosły pomoc i wsparcie społeczności lokalnej. Celem konkursu jest popularyzacja idei zrównoważonego rozwoju i społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz nagradzanie i promowanie firm / osób stosujących dobre praktyki biznesowe. Udział w tym prestiżowym wydarzeniu może nieść szereg korzyści dla nagrodzonej firmy. O ostatecznym wyniku zadecyduje Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą przedstawiciele instytucji mających wpływ na rozwój gospodarczy regionu, środowiska około biznesowego oraz mieszkańcy miasta Malborka, gminy Malbork  i  osoby zainteresowane konkursem. 

Nominacje do konkursu można składać do 24 kwietnia br. osobiście w Biurze Obsługi Interesanta (Urząd Miasta Malborka), w Urzędzie  Gminy Malbork,
bądź e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., rg@um,malbork.pl na formularzach zgłoszeniowych (załączniki poniżej).

Szczegółowych informacji dotyczących konkursu udziela Pan Zbigniew Charmułowicz - stanowisko ds. współpracy z przedsiębiorcami i pozyskiwania nowych inwestycji pod numerem tel. (55) 629-04-69 kom. 885 689 993. 

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się w dniu 8 czerwca br. podczas Uroczystej Gali Malborski Mistrz Biznesu 2017 w Przyziemiu Ośrodka Konferencyjnego Karwan w Malborku.

 

Z poważaniem 

Marek Charzewski 
Burmistrz Miasta Malborka
 

Regulamin konkursu

Załacznik Nr 1 - Mecenat Roku 2017

Załacznik Nr 2 - Inwestor  Roku 2017

Załacznik Nr 3 - Debiut Roku 2017

Załacznik Nr 4 - Firma  Roku 2017

Załacznik Nr 5 - Fachowiec Roku 2017

Załacznik Nr 6 - Sukcesja Roku 2017